Komunikat #2

Drodzy Słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Delegaci OPS, Przyjaciele

Fundacja „Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku” zmuszona była z uwagi na pandemię koronawirusa odwołać od 15 marca do świąt, wykłady i warsztaty w ramach cieszącego się ogromnym zainteresowaniem projektu Cyberbezpieczeństwo seniorów ( i nie tylko ) w sieci.

Aby nie pozbawić Państwa tych zajęć oraz rozproszyć samotność wynikającą z koniecznego odosobnienia i zaniechania kontaktów towarzyskich, zapraszamy Państwa na wykłady i lektury w sieci.

Klikając w poniższe linki połączycie się Państwo z ulubionym przez Seniorów informatykiem panem Adrianem Oleksiakiem, który zawita z wykładem i poradami praktycznymi w Waszym domu.

Nieustająco życzę zdrowia i aktywności jak tylko pozwala sytuacja.
Krystyna Lewkowicz

Aktualności Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego UTW

Zarząd i Rada Programowa Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Haliny Szwarc mają zaszczyt zaprosić na  Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022 Uroczystość odbędzie się w piątek 15 października o godz. 16.00 w Auli Głównej CMKP W programie uroczystości: Hymn państwowy Otwarcie uroczystości i powitanie gości Wystąpienie Prezes Zarządu Ireny Moskal Wystąpienie Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Podziękowania Wykład inauguracyjny wygłosi pani prof. Monika Zofia Puzianowska-Kuźnicka Gaudeamus Hymn UTW