Rocznica Powstania 1944

W okazji obchodów 75. Rocznicy Powstania Warszawskiego słuchacze UTW uczestniczyli m.in. w dwóch uroczystościach.

Pierwsza to była msza święta za poległych w walce o Lotnisko Bielańskie w kościele pw. Matki Bożej Królowej Pokoju na Młocinach, oraz uroczystość patriotyczna upamiętniająca walkę o Lotnisko Bielańskie przy pomniku ku czci poległych w walce o Lotnisko Bielańskie w 1944 r. oraz przy mogile w Lesie Młocińskim, przy ul. Michaliny 10.

Drugim zdarzeniem było uczestnictwo w wernisażu wystawy „Powstanie bez walki”, który odbył się w Bibliotece Publicznej im. St. Staszica przy ul. Teodora Duracza 19.

W załączeniu galeria zdjęć z obu uroczystości.

Prezes Zarządu UTW
Irena Moskal

Aktualności Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego UTW