Rozpoczęcie roku akademickiego 2020/2021 – odwołane

Szanowni Państwo!

W dniu 20 października otrzymaliśmy „Decyzję Wojewody Mazowieckiego” o zawieszeniu działalności od 19 października do odwołania.

Zmuszeni jesteśmy więc odwołać planowaną na 30 października 2020 Inaugurację Roku Akademickiego 2020/2021.

Dyrekcja CMKP zaproponowała pomoc w przygotowaniu tej uroczystości zdalnie.

Mam nadzieję, że pokonamy występujące trudności i ok. 15 listopada będziemy mogli zaprezentować Państwu tak oczekiwaną uroczystość.

Następne działania będziemy Państwu podawać systematycznie przez e-mail i i na stronie internetowej.

Korzystając z tej możliwości pragnę wszystkich serdecznie pozdrowić i zapewnić, że robimy wszystko aby móc być razem, choćby korzystając z Internetu.

Z nadzieją, że sytuacja się zmieni i wrócimy do naszych zajęć w trybie normalnym, czego sobie i Państwu z całego serca życzę.

Prezes Zarządu UTW

Irena Moskal

Aktualności Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego UTW