Spotkanie opłatkowe 2019 słuchaczy UTW im. H. Szwarc

20 grudnia 2019 r odbyło się spotkanie opłatkowe słuchaczy UTW im. H. Szwarc. Uroczystość odbyła się w w restauracji ANTRAKT. W spotkaniu uczestniczyło ok. 150 słuchaczy oraz goście: członkowie Rady Programowej, przedstawiciele  CMKP oraz Dzielnicy Bielany.

Po powitaniu przez Panią Prezes Zarządu i złożeniu wigilijnych życzeniach przez gości dla członków UTW, nastąpiło wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń świątecznych.

Burmistrzowi Dzielnicy Bielany Grzegorzowi Pietruczukowi oraz Zastępcy Dyrektora ds. Operacyjnych CMKP Zbigniewowi Piotrowskiemu Prezes Zarządu UTW Irena Moskal wręczyła wykonane z okazji 45-lecia UTW pamiątkowe linoryty autorstwa artysty plastyka Leszka Gęsiorskiego pt.: ”Anioł”.

W części artystycznej wystąpiły nasz chór „Bel Canto”, który wraz zebranymi śpiewał nasze piękne kolędy.  Gościnnie wystąpiła  grupa teatralna Wrzeciono APLAUZ z Ośrodka Wsparcia dla Seniorów Nr 2 ze spektaklem pt. ”Aniołowie się radują”.

Prezes Zarządu UTW
Irena Moskal

Aktualności Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego UTW