VIII Dzień Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Torze Służewiec

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VIII Dniu Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Torze Służewiec, który odbędzie się 17 czerwca (sobota) od godziny 12:00.

Nieodłącznym elementem Dnia UTW na Torze Służewiec jest występ gwiazdy muzycznej.

Tradycją jest również konkurs kapeluszy, który co roku cieszy się ogromną popularnością wśród warszawskich słuchaczy.

Zachęcamy zainteresowane Panie i Panów do przyjścia w kapeluszach oraz wzięcia udziału w konkursie.

W tym roku będziemy również przeżywać emocje podczas gonitwy o puchar UTW, po której specjalnymi pucharami zostaną uhonorowani: dżokej, właściciel konia oraz trener konia, natomiast sam koń zostanie wyróżniony uroczystą derką.

Oczywiście dla każdego uczestnika przygotowaliśmy ciepły posiłek oraz napoje.

Od godziny 10:30 będzie kursował autobus linii 300 z pętli autobusowej obok stacji „Metro Wilanowska”, który dowiezie uczestników na Tor Służewiec. Zapewniamy tam również dodatkowe autobusy, które będą przeznaczone tylko i wyłącznie dla uczestników Dnia UTW na Torze Służewiec.

Wolontariusze będą Państwa kierowali i odpowiadali na każde Państwa pytanie.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia 17 czerwca podczas ósmej edycji Dnia Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Torze Służewiec.

Krystyna Lewkowicz
Prezes Fundacji „Ogólnopolskie Porozumienie UTW”

Michał Szczerba
Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. UTW