Walne Zgromadzenie UTW im. Haliny Szwarc 29.05.2020

Informacja w sprawie zwołania Walnego Zebrania Członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Haliny Szwarc w Warszawie

Drodzy słuchacze naszego Uniwersytetu!

Jak co roku, mieliśmy w planach zwołanie Walnego Zebrania Członków na wiosnę 2020 roku.

Niestety, epidemia covid-19 pokrzyżowała nam te plany.

Nasz rok akademicki zmuszeni byliśmy nagle zakończyć już w marcu. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji: jak pogodzić ze sobą przepisy o zakończeniu roku finansowego z przepisami dotyczącymi zachowania się w czasie epidemii….

Nie dysponujemy salą, która mogłaby pomieścić nas wszystkich przy zachowaniu wymogu utrzymania przepisowej odległości między uczestnikami a prowadzenie spotkania przez internet nie jest możliwe ze względu na wykluczenie cyfrowe znaczącej liczby naszych członków oraz brak u nas doświadczenia w prowadzeniu takich zgromadzeń.

Zwracamy się w związku z tym do Państwa o zgłaszanie, w terminie 7 dni od otrzymania tej informacji, zamiaru osobistego wzięcia udziału w zapowiedzianym Walnym Zebraniu. (aniadaw@gmail.com, lub sms na nr 660-086-459).

Z góry przepraszamy jeśli nie będziemy mogli wszystkim zapewnić osobistego udziału.

Informacja na temat zebrania znajduje się na naszej stronie internetowej. Znajdzie się tam także informacja o przebiegu i wyniku Zebrania.

Mamy nadzieję, że ta sytuacja już się nie powtórzy i w przyszłym roku 2021 na Walnym Zebraniu spotkamy się wszyscy.

Prezes UTW Irena Moskal
W imieniu Zarządu UTW im. Haliny Szwarc w Warszawie

Walne Zebrani UTW 2020

Informacja dot. Walnego Zebrania 2020