Zakończenie roku akademickiego UTW 2019/2020

Szanowni Państwo

W imieniu Zarządu UTW im. Haliny Szwarc pragnę poinformować, że w dniu 29 maja 2020 r. odbyło się Walne Zebranie członków naszego Uniwersytetu i zamkniecie roku akademickiego 2019/2020.

Informacje o planowaniu tego wydarzenia była udostępniona na naszej stronie internetowej.

Bardzo dziękuję tym z Państwa, którzy pomimo trudności zdecydowali się być z nami i wziąć czynny udział w Zebraniu.

Jak wiemy planowane na 16 i 17 maja uroczystości z okazji jubileuszu 45-lecia nie mógł się odbyć. Ale mamy nadzieję, że będziemy mogli rozpocząć nowy, już 46 rok naszej działalności w uzgodnionym terminie. O wszystkich planach będziemy informować przez stronę internetową oraz osobiście mailami.

W imieniu Zarządu i własnym dziękuję wszystkim słuchaczom za wspólnie spędzony czas oraz życzliwość i wsparcie w trudnym okresie izolacji.

Każdego dnia zmniejsza się zagrożenie i zyskujemy więcej wolności. Zimny maj ustąpił czerwcowi, a ten niesie słońce i radość lata, wyjazdów i spotkań. Tej radości życzę wszystkim Państwu, oczekując na ponowne spotkanie na inauguracji roku akademickiego 2020/2021.

Z serdecznym pozdrowieniem
Irena Moskal
Prezes Zarządu UTW im. H. Szwarc

Zakończenie roku akademickiego 2019/2020