Zaproszenie na Paradę Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

24 sierpnia w samo południe rozpocznie się Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali” organizowana przez Fundację Zaczyn. Do Warszawy przyjadą tysiące seniorów z ponad 300 miejscowości.

Prezydium Warszawskiej Rady Seniorów (WRS) proponuje żeby seniorzy warszawscy, biorący udział w paradzie, maszerowali wspólnie, w zorganizowanej grupie. W związku z powyższym uprzejmie informuję, że gromadzimy się/spotykamy o godz. 11.30 przed MPiK ul. Nowy Świat.

Paradę poprowadzi tradycyjnie DJ Wika, która wystąpi na jednej z ruchomych scen. Uczestnicy przejdą w radosnym pochodzie na Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego. Od godziny 13.00 trwać będzie tam Piknik Pokoleń, na którym wystąpi m.in. Krzysztof Krawczyk. Odbędzie się również największy w Polsce dancing międzypokoleniowy prowadzony przez słynną, osiemdziesięcioletnią, DJ Wikę. W programie także kilkadziesiąt warsztatów oraz panele dyskusyjne z udziałem m.in. Heleny Norowicz, Beaty Tadli, Marioli Bojarskiej-Ferenc, Tomasza Jacykowa czy Roberta Janowskiego.

Specjalne strefy na imprezie będą mieć tegoroczni partnerzy wydarzenia. Grupa Adamed zaprosi do Strefy Zdrowia, w której kilkunastu specjalistów będzie wykonywało bezpłatne badania specjalistyczne. MultiSport Senior zorganizuje strefę, w której fizjoterapeuci oraz trenerzy personalni opowiedzą o tym, jak ćwiczyć po 60. roku życia, by utrzymać zdrowie i dobrą kondycję na lata. Sephora przygotuje Strefę Piękna, gdzie będzie można uczestniczyć w warsztatach makijażowych.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: parada.zaczyn.org

W załączeniu szczegółowy program parady:
Program Parady Seniorów 2019

Serdecznie polecam!

Prezes Zarządu UTW
Irena Moskal

Aktualności Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego UTW

Zarząd i Rada Programowa Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Haliny Szwarc mają zaszczyt zaprosić na  Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022 Uroczystość odbędzie się w piątek 15 października o godz. 16.00 w Auli Głównej CMKP W programie uroczystości: Hymn państwowy Otwarcie uroczystości i powitanie gości Wystąpienie Prezes Zarządu Ireny Moskal Wystąpienie Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Podziękowania Wykład inauguracyjny wygłosi pani prof. Monika Zofia Puzianowska-Kuźnicka Gaudeamus Hymn UTW

15.09.2021

Nagroda Miasta Stołecznego Warszawy dla UTW

Rada Miasta Stołecznego Warszawy Uchwałą nr XXXV/1050/2020 z dnia 27 czerwca 2020 roku przyznała Uniwersytetowi  Trzeciego Wieku Im. Haliny Szwarc Nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy. Nagroda ta przyznawana jest osobom lub zespołom osób szczególnie zasłużonym dla Stolicy Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas uroczystej LII sesji Rady Warszawy w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki 31 lipca 2021 roku w Dniu Pamięci Warszawy, poprzedzającym 77. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego,w uznaniu zasług […]