4th McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM)

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na kurs „McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM)”.

Kurs organizowany jest przez McMaster University z Kanady oraz Polski Instytut Evidence Bace Medicine i wydawnictwo Medycyna Praktyczna.

Podczas transmisji na żywo wykłady wygłosi 30 wybitnych ekspertów o światowej renomie, autorów wytycznych praktyki klinicznej oraz przełomowych badań, kształtujących współczesną medycynę.

Osoby zainteresowane udziałem w wykładach serdecznie zapraszamy do udziału w kursie.

Zgłoszenia proszę przesyłać za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego, dostępnego w opisie kursu.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie: www.mircim.eu

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

14 października br. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zainaugurowało nowy rok akademicki 2020/2021. Jest to pierwszy rok akademicki otwierający kolejną kadencję władz uczelni, przypadającą na lata 2020-2024. Uroczystości przewodniczył Dyrektor CMKP prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert. Szczególny charakter tegorocznej inauguracji wyznaczyła nie tylko nadzwyczajna sytuacja epidemiczna w kraju, ale także zainicjowanie obchodów jubileuszowych 50-lecia Uczelni, przypadającego na rok 2021. Mimo ograniczonej liczby osób uczestniczących w inauguracji […]