Elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA)

Szanowni Państwo,

od 1 grudnia 2018 r. lekarze nie będą już mogli wystawiać papierowych zwolnień lekarskich. Od tego dnia będą obowiązywały wyłącznie zwolnienia elektroniczne – e-ZLA.

Poniżej znajdą Państwo instrukcję w formie pisanej, jak krok po kroku wystawić e-ZLA. Mogą też Państwo obejrzeć filmy instruktażowe prezentujące wystawianie e-ZLA w poszczególnych przypadkach.

Więcej szczegółowych informacji na temat elektronicznych zwolnień dostępnych jest na stronie internetowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych: www.zus.pl/ezla

Materiały dla lekarzy:

Filmy instruktażowe:

Stopień doktora nauk medycznych otrzymał lek. Tomasz Latos

20 października br. odbyła się 1. obrona rozprawy doktorskiej w nowym roku akademickim 2020/2021. Stopień doktora nauk medycznych otrzymał lek. Tomasz Latos. Jako rozprawę doktorską przedstawił pracę pt. „Analiza zasadności badań tomografii komputerowej w ortopedii na przykładzie kości i stawów kończyny dolnej”. Promotorem pracy był prof. dr hab. n. med. Jerzy Walecki. Serdecznie gratulujemy.

21.10.2020

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

14 października br. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zainaugurowało nowy rok akademicki 2020/2021. Jest to pierwszy rok akademicki otwierający kolejną kadencję władz uczelni, przypadającą na lata 2020-2024. Uroczystości przewodniczył Dyrektor CMKP prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert. Szczególny charakter tegorocznej inauguracji wyznaczyła nie tylko nadzwyczajna sytuacja epidemiczna w kraju, ale także zainicjowanie obchodów jubileuszowych 50-lecia Uczelni, przypadającego na rok 2021. Mimo ograniczonej liczby osób uczestniczących w inauguracji […]