Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 w Szkole Zdrowia Publicznego CMKP

W Dniu Edukacji Narodowej 14  października w Szkole Zdrowia Publicznego CMKP odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020. W uroczystości oprócz pracowników Szkoły uczestniczyła dyrekcja CMKP w osobach prof. Ryszarda Gellerta, prof. Wojciecha Bika i prof. Wojciecha Zgliczyńskiego. Uroczystość uświetnił swoją obecnością współtwórca i były dyrektor SZP CMKP prof. Andrzej Wojtczak. W wystąpieniu inauguracyjnym prof. Jarosław Pinkas, dziekan SZP CMKP, omówił osiągnięcia dydaktyczne, naukowe i organizacyjne całego Zespołu w minionym roku oraz nakreślił kierunki działania i zadania stojące przed Szkołą w najbliższym roku akademickim 2019/2020. Spotkanie inauguracyjne zwieńczyło wystąpienie dr Natalii Kaźmierczak-Wojtaś pt. „Ortoreksja – zaburzenie wynikające z troski o zdrowie”.

„Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”

Mamy przyjemność poinformować, że w jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu  „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” nagrodę specjalną „Menadżer Zdrowia” otrzymał  dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, prof. CMKP kierownik Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”. […]

18.01.2021

#SzczepimySię