Kobiety Medycyny 2018

Rozpoczęła się tegoroczna edycja plebiscytu Kobiety Medycyny 2018, organizowanego od 2013 r.  przez portal internetowy „Portale Medyczne”, którego celem jest promowanie i wspieranie aktywności oraz sukcesów zawodowych kobiet w Polsce w sektorze ochrony zdrowia. W tym roku w konkursie nominowane są 2 przedstawicielki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

• dr hab. n. med. Teresa Jackowska, prof. CMKP – Kierownik Kliniki Pediatrii CMKP, Konsultant Krajowy w dziedzinie Pediatrii,
  • dr hab. n. med. Joanna Jędrzejczak, prof. CMKP – Pełnomocnik Dyrektora ds. nowych projektów realizowanych w CMKP, współfinansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.

Głosowanie potrwa do 15 kwietnia 2018 r. Sylwetki wszystkich kandydatek do tytułu KOBIETA MEDYCYNY 2018, zaprezentowane są na stronie internetowej http://kobietymedycyny.pl/.

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

14 października br. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zainaugurowało nowy rok akademicki 2020/2021. Jest to pierwszy rok akademicki otwierający kolejną kadencję władz uczelni, przypadającą na lata 2020-2024. Uroczystości przewodniczył Dyrektor CMKP prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert. Szczególny charakter tegorocznej inauguracji wyznaczyła nie tylko nadzwyczajna sytuacja epidemiczna w kraju, ale także zainicjowanie obchodów jubileuszowych 50-lecia Uczelni, przypadającego na rok 2021. Mimo ograniczonej liczby osób uczestniczących w inauguracji […]