List intencyjny

7 września 2017 r. w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Dyrektor Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego prof. dr hab. Ryszard Gellert oraz Ireneusz Kalisiak Wiceprezes Zarządu Fundacji Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci podpisali List Intencyjny, rozpoczynający obustronną współpracę, w obszarze medycznego kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinie prenatalnej diagnostyki ultrasonograficznej, kardiologii dziecięcej, genetyki oraz perinatalnej i pediatrycznej opieki paliatywnej.

Podpisanie Listu odbyło się w obecności Pani Prof. dr hab. n. med. Joanny Dangel, szczególnie zaangażowanej w uzgadnianie warunków współpracy i formułowanie treści Listu.

Zgodnie z intencją Listu, celem Partnerów będzie podejmowanie wspólnych działań służących poszerzeniu zaplecza naukowo-dydaktycznego CMKP, dalszemu podnoszeniu jakości opieki medycznej, którą swoim podopiecznym i pacjentom zapewnia Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, a także poszerzeniu dydaktyki medycznej, w reprezentowanych specjalnościach i dziedzinach.

„Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”

Mamy przyjemność poinformować, że w jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu  „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” nagrodę specjalną „Menadżer Zdrowia” otrzymał  dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, prof. CMKP kierownik Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”. […]

18.01.2021

#SzczepimySię