Nowy zawód medyczny dla Pychologów

NOWY ZAWÓD MEDYCZNY DLA PSYCHOLOGÓW

specjalizacja: PSYCHOSEKSUOLOGIA

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na studia trwające 4 lata pod opieką naukową prof. Zbigniewa Lew- Starowicza z udziałem wybitnych specjalistów z zakresu: seksuologii, psychologii, psychoseksuologii, psychoterapii.

Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych  obejmujących 654 godzin i praktycznych obejmujących 840 godzin staży – razem 1494 godzin.

Studia kończą się egzaminem państwowym organizowanym przez Centrum Egzaminów Medycznych i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie  psychoseksuologii.

Program specjalizacji realizowany jest w pierwszym w Polsce ośrodku, który uzyskał akredytację do kształcenia w zakresie psychoseksuologii- w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii CMKP w Warszawie.

Ilość miejsc szkoleniowych: 16.

Szczegółowy program specjalizacji dostępny jest na stronie Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Koszt kształcenia: 15.000 zł za rok.

Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem Systemu Monitorowania Kształcenia.

Terminy składania wniosków o rozpoczęcie specjalizacji w systemie SMK:

Od 15 listopada do 15 grudnia  2019 r. na postępowanie kwalifikacyjne od dnia 16 grudnia do dnia 15 stycznia.

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się na początku 2020 roku.

„Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”

Mamy przyjemność poinformować, że w jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu  „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” nagrodę specjalną „Menadżer Zdrowia” otrzymał  dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, prof. CMKP kierownik Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”. […]

18.01.2021

#SzczepimySię