PSYCHOSEKSUOLOGIA – nowa specjalizacja medyczna dla psychologów

Serdecznie zapraszamy,
już od 15 listopada rozpoczęcie rekrutacji na 4-letnie studia specjalizacyjne dla psychologów pod opieką naukową
prof. Zbigniewa Lew-Starowicza z udziałem wybitnych specjalistów z zakresu: seksuologii, psychologii, psychoseksuologii, psychoterapii.

Łączny czas trwania szkolenia podczas 4-letnich studiów wynosi: 5328 godzin, w tym 1494 godziny wykładów oraz 3834 godziny staży. Studia kończą się egzaminem państwowym organizowanym przez Centrum Egzaminów Medycznych i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie  psychoseksuologii.

Program specjalizacji realizowany jest w pierwszym w Polsce ośrodku, który uzyskał akredytację do kształcenia w zakresie psychoseksuologii – w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii CMKP w Warszawie. Ilość miejsc szkoleniowych: 16.
Szczegółowy program specjalizacji dostępny jest na stronie Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego https://link.do/Psychoseksuologia

Koszt kształcenia: 15 000 zł za rok.

Postepowania kwalifikacyjne – ogłoszenia i wyniki

Terminy składania wniosków o rozpoczęcie nowej specjalizacji medycznej dla psychologów w Systemie Monitorowania Kształcenia https://smk.ezdrowie.gov.pl/ przyjmowane będą od 15 listopada do 15 grudnia 2019 r., na postępowanie kwalifikacyjne od dnia 16 grudnia do 15 stycznia.  Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się na początku 2020 roku.

Serdecznie zapraszamy magistrów psychologii.

„Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”

Mamy przyjemność poinformować, że w jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu  „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” nagrodę specjalną „Menadżer Zdrowia” otrzymał  dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, prof. CMKP kierownik Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”. […]

18.01.2021

#SzczepimySię