Statistica 13.1 rozszerzona o zestaw medyczny – nowe kody licencyjne

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że są już dostępne nowe kody do oprogramowania Statistica dla pracowników oraz studentów CMKP.
Wraz z nowym rokiem nastąpiła zmiana dotychczas użytkowanej licencji na Statistica Rozszerzony Pakiet Akademicki + Zestaw Medyczny umożliwiający korzystanie z poniżej wymienionych modułów analitycznych:

Statistica Pakiet Zaawansowany
Statistica QC
Statistica Automatyczne Sieci Neuronowe
Statistica Data Miner
Statistica Text Miner
Statistica Process Optimization (QC Miner)
Statistica MSPC (Multivariate Statistical Process Control – wielowymiarowe sterowanie jakością procesów)
Statistica SAL (Sequence, Association and Link Analysis – analiza sekwencji, asocjacji i skojarzeń)
Statistica VEPAC (Variance Estimation and Precision – szacowanie wariancji i precyzji)
Statistica ETL (Extract, Transform and Load)
Statistica Reporting Tables (tabele raportujące)
Zestaw Medyczny

Aby móc korzystać z powyższych modułów należy zainstalować najnowszą wersję Statistica 13.1. Instalacja i rejestracja produktu możliwa jest tylko dla osób posiadających adres e-mail w domenie @cmkp.edu.pl.

W celu uzyskania odpowiedniego kodu oraz instrukcji instalacji najnowszej wersji programu prosimy o kontakt z pracownikami Działu Informatyki pod adresem helpdesk@cmkp.edu.pl

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

14 października br. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zainaugurowało nowy rok akademicki 2020/2021. Jest to pierwszy rok akademicki otwierający kolejną kadencję władz uczelni, przypadającą na lata 2020-2024. Uroczystości przewodniczył Dyrektor CMKP prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert. Szczególny charakter tegorocznej inauguracji wyznaczyła nie tylko nadzwyczajna sytuacja epidemiczna w kraju, ale także zainicjowanie obchodów jubileuszowych 50-lecia Uczelni, przypadającego na rok 2021. Mimo ograniczonej liczby osób uczestniczących w inauguracji […]