Umowa ramowa o współpracy pomiędzy CMKP a Samodzielnym Zespołem Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

7 listopada 2017 r. w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego prof. Ryszard Gellert Dyrektor CMKP i Dyrektor Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym Robert Lasota, podpisali umowę ramową o utworzeniu na bazie jednostek organizacyjnych Szpitala, trzech klinik CMKP.

Utworzone kliniki umożliwią wykonywanie zadań statutowych CMKP i Szpitala m.in. w zakresie specjalistycznego kształcenia podyplomowego w zawodach medycznych, w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych i promocją zdrowia, co przełoży się w przyszłości na zwiększenie liczby wysokowykwalifikowanej kadry medycznej, gwarantującej podniesienie jakości udzielanych przez Szpital świadczeń zdrowotnych.

Podpisanie umowy odbyło się w obecności: dr. Andrzeja Krupy – Z-cy Dyrektora ds. Medycznych, prof. dr hab. Wojciecha Bika – Zastępcy Dyrektora CMKP ds. Dydaktycznych i Naukowych oraz Michała Waszkiewicza, Sekretarza Dyrektora CMKP.

„Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”

Mamy przyjemność poinformować, że w jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu  „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” nagrodę specjalną „Menadżer Zdrowia” otrzymał  dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, prof. CMKP kierownik Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”. […]

18.01.2021

#SzczepimySię