Uruchomienie Kliniki Pediatrii CMKP w Szpitalu w Dziekanowie Leśnym

9 listopada 2017 r. w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym odbyła się uroczystość obchodów 50-lecia istnienia Szpitala oraz uroczyste otwarcie Kliniki Pediatrii CMKP.

W nowo pozyskanych pomieszczeniach Kliniki Pediatrii CMKP, mali pacjenci będą mieli zagwarantowane najwyższej jakości świadczenia zdrowotne. Zadaniem kliniki będzie również działalność dydaktyczna, w zakresie specjalistycznego kształcenia podyplomowego w zawodach medycznych, we wszelkich jego formach (tj. zajęcia seminaryjne, kursy szkoleniowe, kursy doskonalące, staże).

Działania te przyczynią się do zwiększenia liczby wysokowykwalifikowanej kadry medycznej, gwarantującej podniesienie dostępności i jakości udzielanych przez Szpital świadczeń zdrowotnych.

„Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”

Mamy przyjemność poinformować, że w jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu  „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” nagrodę specjalną „Menadżer Zdrowia” otrzymał  dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, prof. CMKP kierownik Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”. […]

18.01.2021

#SzczepimySię