XVIII Ogólnopolska Konferencja dziennikarzy zajmujących się tematyką zdrowotną „Polka w Europie”

W dniach 20-22 września br. w Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się XVIII Ogólnopolska Konferencja dziennikarzy zajmujących się tematyką zdrowotną„Polka w Europie” pt.: W trosce o zdrowie rodziny – nowoczesność w medycynie.

Konferencję otworzył wykładem inauguracyjnym prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz, Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Drugi dzień konferencji rozpoczęły wykłady Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego prof. dr hab. n. med. Ryszarda Gellerta pt. „Jak i dlaczego należy dbać o nerki – inteligentny filtr organizmu”, prof. dr hab. n. med. Wojciecha Bika, Zastępcy Dyrektora ds. Dydaktycznych i Naukowych referat pt. „Choroba Hashimoto w świetle faktów oraz mitów” oraz wykład pt. „Dysmorfofobia – choroba znana i nieznana”  wygłosiła dr hab. n. med. Irena Walecka, prof. CMKP – Kierownik Kliniki Dermatologii CMKP.

„Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”

Mamy przyjemność poinformować, że w jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu  „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” nagrodę specjalną „Menadżer Zdrowia” otrzymał  dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, prof. CMKP kierownik Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”. […]

18.01.2021

#SzczepimySię