Specjalista w Dziale Organizacyjno-Prawnym

z siedzibą w Warszawie przy ul. Marymonckiej 99/103

Wymiar etatu: 1 etat

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego, preferowane prawnicze lub z obszarów administracji publicznej;
  • co najmniej trzyletniego, udokumentowanego, stażu pracy na stanowiskach bezpośrednio związanych z obsługą/pomocą prawną – najchętniej w podmiotach sektora finansów publicznych lub szkolnictwa wyższego;
  • znajomość przepisów prawa w zakresie szkolnictwa wyższego i nauki;
  • umiejętności analitycznego myślenia i pragmatycznego rozwiązywania przedstawionych zagadnień prawnych;
  • bardzo dobrej umiejętności formułowania tekstu prawnego i prawniczego, w tym samodzielnego przygotowywania projektów pism, opinii, regulacji wewnętrznych, umów;
  • dobrej znajomości obsługi komputera i bardzo dobrej znajomości programu MS WORD;
  • bardzo dużej samodzielności w pracy;
  • rozwiniętych zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole;
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

• zatrudnienie na  umowę o pracę,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • świadczenia socjalne.

Dokumenty wymagane dla powyższego stanowiska pracy:

• CV,
  • list motywacyjny,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2018r., poz.1000) wg wzoru: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego z siedzibą w Warszawie, ul. Marymoncka 99/103, 01-813 Warszawa w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego. Podanie danych wykraczających poza zakres wymagany Kodeksem pracy jest dobrowolne przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji. Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.”
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji wg wzoru:Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego z siedzibą w Warszawie, ul. Marymoncka 99/103, 01-813 Warszawa również w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego jednak nie dłużej niż przez okres 2 lat od daty wyrażenia zgody. Podanie danych wykraczających poza zakres wymagany Kodeksem pracy jest dobrowolne przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji. Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.”
  • oświadczenie o zapoznaniu się z Klauzula informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych przez CMKP wg wzoru: „Oświadczam, iż zapoznałem/am się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.”

Dokumenty prosimy składać do dnia 29 listopada 2019 roku (decyduje data wpływu do CMKP) w Dziale Spraw Osobowych i Płac CMKP, ul. Marymoncka 99/103, 01-813 Warszawa, pocztą na wskazany powyżej adres lub pocztą elektroniczną na adres: praca@cmkp.edu.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.