Komisja ds. Stopni Naukowych

Przewodniczący:

  • Prof. dr hab. n. med. Adam Torbicki

Wiceprzewodniczący:

  • Dr hab. n. med. Bronisław Bednarz

Członkowie:

  • Prof. dr hab. n. med. Iwona Grabska-Liberek
  • Prof. dr hab. n. med. Marek Szczepkowski
  • Prof. dr hab. n. med. Wiesław Tarnowski
  • Prof. dr hab. n. med. Jerzy Walecki
  • Prof. dr hab. n. med. Wojciech Zgliczyński
  • Prof. dr hab. n. med. Jarosław Czubak
  • Prof. dr hab. n. med. Ewa Hennig
  • Dr hab. n. med. Urszula Mackiewicz, prof. CMKP
  • Dr hab. n. med. Michał Mączewski, prof. CMKP
  • Dr hab. n. med. Artur Niedzielski, prof. CMKP
  • Dr hab. n. med. Sebastian Szmit
  • mgr Michał Waszkiewicz
  • Terminy posiedzeń

    • 10 styczeń 2019 r., godz. 13.00
    • 24 styczeń 2019 r., godz.13.00
    • 14 lutego 2019 r., godz. 13.00
    • 14 marzec 2019 r., godz. 13.00
    • 11 kwiecień 2019 r., godz. 13.00

    Posiedzenia Komisji ds. Stopni Naukowych odbywają się w sali Rady Naukowej, ul. Marymoncka 99/103