Zakład Ekonomiki, Prawa i Zarządzania

Interdyscyplinarny zespół pracowników naukowych m.in. prawnicy, lekarze i filozofowie, uczestniczy w kształceniu specjalistów w zakresie zdrowia publicznego i prawa medycznego.

  • Zadania

    Podstawowe zadania jednostki.

    Zakład zajmuje się zagadnieniami z pogranicza medycyny, m.in. bioetyką, prawem medycznym. Prowadzi kursy dla lekarzy specjalizujących się w zdrowiu publicznym oraz specjalnościach klinicznych.

  • Pracownicy

    PROFESOROWIE
    Prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski
    piotr.radziszewski@cmkp.edu.pl

    dr hab. n. hum. Janusz Sytnik-Czetwertyński, prof. CMKP
    janusz.sytnik-czetwertynski@cmkp.edu.pl

    ADIUNKCI
    dr n. praw. Dariusz Hajdukiewicz
    dariusz.hajdukiewicz@cmkp.edu.pl

    ASYSTENCI
    mgr Bartosz Kobuszewski
    bartosz.kobuszewski@cmkp.edu.pl

    dr n. o zdr. Emilia Sarnacka
    emilia.sarnacka@cmkp.edu.pl

    dr n. praw. Lidia Janiszewska
    lidia.janiszewska@cmkp.edu.pl

    mgr Michał Waszkiewicz
    michał.waszkiewicz@cmkp.edu.pl

    STARSI WYKŁADOWCY
    dr n. prawn., lek. Iwona Wrześniewska-Wal
    iwona.wrzesniewska-wal@cmkp.edu.pl

    dr n. prawn. Anna Augustynowicz
    anna.augustynowicz@cmkp.edu.pl

    NAUKOWO-TECHNICZNI
    mgr Mariusz Ruiz
    mariusz.ruiz@cmkp.edu.pl

    ADMINISTRACYJNI
    mgr Dorota Czubczenko- Sekretariat Zakładu
    dorota.czubczenko@cmkp.edu.pl