Wykłady dla seniorów o cyberbezpieczeństwie

Szanowni Państwo,

ograniczenie mobilności i zgromadzeń spowodowane pandemią nie musi oznaczać zaniechania aktywności.

Mając więcej czasu wolnego niż zwykle, tym bardziej powinniśmy wykorzystać go twórczo i aktywnie na edukację i kontakty internetowe. Przydatne w tym będą rady i wskazówki jak bezpiecznie z niego korzystać.  Odpowiadając na potrzeby chwili, uprzejmie informujemy, że nasz mazowiecki projekt Cyberbezpieczeństwo seniorów (nie tylko) w sieci  jest cały czas realizowany, a bezpośrednie spotkania zastąpiliśmy  tymczasowo kontaktami zdalnymi.

Nasze wykłady znajdziecie Państwo pod adresami i na kanale YouTube – Fundacja OPUTW

Poradnik opisujący kazusy i praktyczne porady, który możemy także wysłać pocztą tradycyjną oraz filmy obrazujące ważne wydarzenia senioralne znajdziecie Państw pod adresem www.fundacjaoputw.pl. Pod tym samym adresem udzielamy też porad prawnych związanych przestępstwami w cyberprzestrzeni.

Porad internetowych udziela Adrian Oleksiak pod adresem adrianoleksiak@gmail.com

Czekamy na wznowienie zajęć aby powrócić  do bezpośrednich form współpracy.

Będziemy wdzięczni za informacje o możliwościach wznowienia spotkań, warsztatów i konsultacji i wydarzeń senioralnych w Państwa organizacjach.

Tymczasem zalecamy stosowanie się do  zasad ochrony zdrowia i serdecznie wszystkich pozdrawiamy.

Wykłady w Internecie o cycberbezpieczeństwie dla seniorów
Poradnik 2020-3 Cyberbezpieczenstwo w sieci

Krystyna Lewkowicz