Zawieszenie zajęć do końca roku akademickiego 2019/2020

W związku z zaistniałą sytuacją wywołana zagrożeniem koronawirusem, po przeanalizowaniu prognoz postanowiliśmy zawiesić wszystkie czynności związane z jubileuszem 45-lecia naszego Uniwersytetu, jak również działania bieżące do dnia 29 maja br., czyli do końca roku akademickiego 2019/2020.

Jeżeli sytuacja pozwoli wrócimy do naszych planów przed rozpoczęciem roku akademickiego 2020/2021.

Wszystkie podejmowane decyzje znajdziecie na naszej stronie internetowej pod adresem: utw.cmkp.edu.pl.

Na  naszej stronie zamieszczamy aktualności na temat epidemii kornawirusa specjalnie przeznaczone dla seniorów.

W  imieniu Zarządu UTW im. Haliny Szwarc na zbliżające się Święta Wielkanocne składam wszystkim słuchaczom serdeczne życzenia spokojnych, zdrowych i błogosławionych Świąt, wiele sił i nadziei.

W imieniu Zarządu
Irena Moskal