II FORUM MŁODYCH NAUKOWCÓW

15.06.2024 | godz. 9.00 – 22.00 | forum hybrydowe

Dni
Godzin
minut
sekund
Young researchers analyzing mineral chemical data in the laboratory

O wydarzeniu

Celem tego wydarzenia będzie integracja młodych naukowców oraz prezentacja w przyjaznej atmosferze wyników ich badań. Wydarzenie stanowić będzie interdyscyplinarną platformę wymiany wiedzy, łączącą zarówno nauki medyczne, badania podstawowe jak i nauki o zdrowiu. Mamy nadzieję, że wydarzenie to przyczyni się do rozwoju współpracy między młodymi naukowcami, która w przyszłości zaowocuje wspólnymi projektami badawczymi.

W ramach Forum odbędzie się również sesja ekspercka, a także debata z udziałem zaproszonych gości, podczas której poruszymy tematy związane z wyzwaniami stojącymi przed młodymi naukowcami w Polsce.

Eksperci na forum:

  • prof. dr hab. Wojciech Fendler
  • dr Małgorzata Gałązka-Sobotka
  • dr hab. Aleksandra Gąsecka
  • dr hab. Anna Wójcicka
  • prof. dr hab. Maciej Żylicz

Dodatkowo wydarzeniu towarzyszyć będzie kolacja połączona z występem artystycznym.

Forum hybrydowe

Istnieje możliwość rejestracji uczestnictwa w formie stacjonarnej lub online. Stacjonarnie forum odbędzie się w Aula Magna CMKP przy ul. Marymonckiej 99/103 w Warszawie. Pozostali uczestnicy dostaną dostęp do transmisji online.

Zapraszamy do rejestracji i zgłaszania abstraktów

Udział w forum jest płatny 250 zł (z opłaty zwolnieni są pracownicy CMKP)*

*Opłata za udział czynny oraz bierny w konferencji wynosi 250 PLN, płatne do 7 dni po dokonaniu rejestracji, jednak nie później niż do 31.05.2024. Z opłaty, zwolnieni są pracownicy CMKP oraz placówek, na terenie których funkcjonują jednostki CMKP oraz doktoranci Szkoły Medycyny Translacyjnej.

Sponsorzy wydarzenia

CI_log

W razie pytań prosimy o kontakt:

collegium.iuvenum@cmkp.edu.pl

Stronę opracował Zespół Komunikacji i Promocji CMKP © 2024