Dzień Kobiet w CMKP
8 marca z okazji Dnia Kobiet w CMKP gościliśmy mgr Aleksandrę Wedziuk-Reszkę i mgr Paulę Gosę z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – Państwowego Instytutu Badawczego, które wygłosiły wykład „Talerz Zdrowia Kobiety”. Prelegentki omówiły zalecenia zdrowego żywienia. Mówiły m.in. o konieczności nawodnienia i regularności spożywania posiłków, proporcjach i różnorodności składników odżywczych, dostarczanych naszemu organizmowi z pożywieniem oraz o konieczności aktywności fizycznej.
Po wykładzie można było wykonać badanie analizy składu ciała z omówieniem jego wyników i uzyskać poradę dietetyczną.
Wszystkim Paniom w ich święto życzymy wszystkiego najlepszego.