Komunikat nr 3 z dn. 10 marca 2020 r. dotyczący kursów

W sytuacji ryzyka związanego z zagrożeniem COVID-19, od poniedziałku tj.  16 marca 2020 r.:

1. Wszystkie kursy teoretyczne, zaplanowane w budynkach CMKP (lokalizacja: Marymoncka, Kleczewska, Schroegera)
    jako stacjonarne, będą realizowane WYŁĄCZNIE poprzez platformę e-learningową, bez możliwości osobistego udziału uczestników.
  2. Osobisty udział uczestników będzie możliwy jedynie w wybranych kursach z zajęciami praktycznymi.

Szczegółowe, zindywidualizowane informacje dotyczące udziału i formy realizacji konkretnych kursów, będą dostarczane bezpośrednio do uczestników drogą mailową.

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

14 października br. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zainaugurowało nowy rok akademicki 2020/2021. Jest to pierwszy rok akademicki otwierający kolejną kadencję władz uczelni, przypadającą na lata 2020-2024. Uroczystości przewodniczył Dyrektor CMKP prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert. Szczególny charakter tegorocznej inauguracji wyznaczyła nie tylko nadzwyczajna sytuacja epidemiczna w kraju, ale także zainicjowanie obchodów jubileuszowych 50-lecia Uczelni, przypadającego na rok 2021. Mimo ograniczonej liczby osób uczestniczących w inauguracji […]