Neurosurgical Atlas – dostęp testowy

Zapraszamy do skorzystania z dostępu testowego do Neurosurgical Atlas. Test jest aktywny od 10 czerwca do 09 lipca 2024.

Atlas neurochirurgiczny, najbardziej wszechstronne i wiarygodne źródło informacji technicznych dla neurochirurgii.

Atlas prezentuje zaawansowane techniki neurochirurgiczne opracowane przez czołowych chirurgów poprzez najbardziej kompletną kolekcję multimediów, w tym:

  • Ponad 1000 filmów operacyjnych z narracją, w których najlepsi chirurdzy wykonują nowatorskie i skuteczne techniki
  • Ponad 5000 ekskluzywnych, oryginalnych ilustracji krok po kroku i obrazów chirurgicznych
  • Ponad 1700 interaktywnych obrazów neuroanatomicznych zapewniających niezrównane możliwości uczenia się
  • 526 obszernych i ekskluzywnych rozdziałów
  • Modele 3D – sekcja Modeli 3D w Atlasie jest jedyną w swoim rodzaju kolekcją. Modele z adnotacjami można oglądać interaktywnie w 3D lub w przestrzeni wirtualnej rzeczywistości (VR).

Neurosurgical Atlas skupia ponad 75 000 oddanych członków społeczności medycznej, w tym praktykujących neurochirurgów, studentów medycyny, asystentów lekarzy, pielęgniarki, patologów, anatomów, neuro-naukowców, onkologów i radiologów i wielu innych.

Odkryj bogactwo najwyższej klasy, recenzowanych treści oferowanych przez Neurosurgical Atlas i dodaj te cenne zasoby do swojej kolekcji. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną wersję próbną lub wersję demonstracyjną. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Visit website

NOWOŚĆ: AtlasGPT

Przedstawiamy AtlasGPT, rewolucjonizujący praktykę i edukację neurochirurgiczną dzięki pionierskiemu wykorzystaniu sztucznej inteligencji w zestawie dużych modeli językowych (LLM) dostosowanych do potrzeb neurochirurgów.

Opracowany we współpracy z Journal of Neurosurgery, AtlasGPT zapewnia natychmiastowy dostęp do ekskluzywnej, kompleksowej bazy danych zawierającej recenzowane artykuły, badania kliniczne i wyniki badań, aby zapewnić niezrównane wsparcie w podejmowaniu decyzji we wszystkich specjalizacjach opieki neurochirurgicznej.

Request Access

Referencje:

“I think this is the biggest gift to neurosurgery that could have been done. For me, you are the greatest figure in neurosurgery, even greater than the pioneers of this profession and other leading neurosurgeons. Your Atlas is now the best source of knowledge for young neurosurgeons. You are also honestly my main teacher.”
– Wojciech Górecki, MD (Masovian Bródno Hospital, Warsaw, Poland)

Aktualności

Neurosurgical Atlas – dostęp testowy

Zapraszamy do skorzystania z dostępu testowego do Neurosurgical Atlas. Test jest aktywny od 10 czerwca do 09 lipca 2024. Atlas neurochirurgiczny, najbardziej wszechstronne i wiarygodne źródło informacji technicznych dla neurochirurgii. Atlas prezentuje zaawansowane techniki neurochirurgiczne opracowane przez czołowych chirurgów poprzez najbardziej kompletną kolekcję multimediów, w tym: Ponad 1000 filmów operacyjnych z narracją, w których najlepsi chirurdzy wykonują […]

11.06.2024
Więcej
Aktualności

Nowy projekt CMKP – Zdrowie Młodego Badacza

Rusza nowy projekt popularyzujący naukę i wiedzę pt. Zdrowie Młodego Badacza realizowany przez CMKP i Fundację Stan. To NIEODPŁATNE zajęcia dla dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych: 9-11 lat, 12-13 lat oraz 14-15 lat. Oferujemy fascynujące lekcje na temat profilaktyki zdrowia. Pierwsze zajęcia odbędą się już w tę sobotę tj. 25 maja w siedzibie […]

23.05.2024
Więcej
Aktualności

II Forum Młodych Naukowców: interdyscyplinarność, innowacje i wybitni eksperci

15 czerwca 2024 roku w Warszawie w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego odbędzie się II Forum Młodych Naukowców. W konferencji naukowej mogą wziąć udział młodzi biolodzy, biomedycy, lekarze, ale także studenci i rezydenci. – Nasza konferencja wyróżnia się interdyscyplinarnością – mówi prof. CMKP Joanna Bogusławska z Collegium Iuvenum, które organizuje wydarzenie. – W jednym miejscu spotkają […]

21.05.2024
Więcej