Obrona rozprawy doktorskiej

Miło nam poinformować, że dziś odbyła się obrona rozprawy doktorskiej lek. Karoliny Nowak z Kliniki Endokrynologii CMKP. Jako rozprawę doktorską przedstawiła pracę pt. „Ocena wpływu polimorfizmów genu receptora glikokorytykosteroidowego na występowanie cukrzycy posteroidowej”. Promotorem pracy była dr hab. n. med. Lucyna Bednarek-Papierska, prof. CMKP

Serdecznie gratulujemy!

Obrona rozprawy doktorskiej

Miło nam poinformować, że dziś odbyła się obrona rozprawy doktorskiej mgr Ewy Gajdy z Zakładu Biochemii i Biologii Molekularnej CMKP. Jako rozprawę doktorską przedstawiła pracę pt. „Analiza roli hsa-miR-7-5p w biologii i terapii nowotworów”. Promotorem pracy był dr hab. n. med. Damian Gaweł, prof. CMKP, promotorem pomocniczym natomiast dr Małgorzata Grzanka. Serdecznie gratulujemy!

23.06.2021

Obrona rozprawy doktorskiej

Miło nam poinformować, że dziś odbyła się obrona rozprawy doktorskiej lek. Dagmary Filipeckiej-Tyczki z Zakładu Zdrowia Prokreacyjnego CMKP. Jako rozprawę doktorską przedstawiła pracę pt. „Ocena korelacji pomiędzy wartościami wskaźnika pulsacji i wskaźnika oporu w tętnicach macicznych a występowaniem powikłań ciąż bliźniaczych”. Promotorem pracy był dr hab. n. med. Michał Rabijewski, prof. CMKP, promotorem pomocniczym natomiast dr Anna Kajdy. Serdecznie gratulujemy!

16.06.2021

Wnioski o nagrodę Dyrektora CMKP

Uprzejmie przypominamy, że wnioski o Nagrodę Dyrektora CMKP, zgodnie z regulaminem Nagród /Uchwała Rady Naukowej CMKP nr 149 z dnia 29.05.2019/ należy składać do Dyrektora Szkoły Nauk Medycznych lub Dyrektora Szkoły Zdrowia Publicznego do do 30 czerwca 2021 r. Wzór wniosku oraz Regulamin Nagród

16.06.2021