Obrona rozprawy doktorskiej

Miło nam poinformować, że dziś odbyła się obrona rozprawy doktorskiej lek. Marcina Błońskiego z Kliniki Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP. Jako rozprawę doktorską przedstawił pracę pt.Ocena wpływu usunięcia endoprotezy głowy kości promieniowej na stabilność stawu promieniowo-łokciowego dalszego”. Promotorem pracy był prof. dr hab. n. med. Stanisław Pomianowski.

Serdecznie gratulujemy!

Obrona rozprawy doktorskiej

Miło nam poinformować, że dziś odbyła się obrona rozprawy doktorskiej lek. Dagmary Filipeckiej-Tyczki z Zakładu Zdrowia Prokreacyjnego CMKP. Jako rozprawę doktorską przedstawiła pracę pt. „Ocena korelacji pomiędzy wartościami wskaźnika pulsacji i wskaźnika oporu w tętnicach macicznych a występowaniem powikłań ciąż bliźniaczych”. Promotorem pracy był dr hab. n. med. Michał Rabijewski, prof. CMKP, promotorem pomocniczym natomiast dr Anna Kajdy. Serdecznie gratulujemy!

Wnioski o nagrodę Dyrektora CMKP

Uprzejmie przypominamy, że wnioski o Nagrodę Dyrektora CMKP, zgodnie z regulaminem Nagród /Uchwała Rady Naukowej CMKP nr 149 z dnia 29.05.2019/ należy składać do Dyrektora Szkoły Nauk Medycznych lub Dyrektora Szkoły Zdrowia Publicznego do do 30 czerwca 2021 r. Wzór wniosku oraz Regulamin Nagród

VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych

15 czerwca 2021 r. prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert, Dyrektor CMKP uczestniczył w sesji „Opieka koordynowana – nie ma innej drogi” podczas VI Kongresu Wyzwań Medycznych (Health Challenges Congress – HCC). HCC2021 to wyjątkowe w skali Europy forum wielowątkowej debaty o zdrowiu. Programy wielu sesji VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, uwzględniły zagadnienia dotyczące różnych aspektów pandemii COVID-19, a zarazem jej wpływu, między innymi na: system […]