Ostatnie pożegnanie
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
lek. Zbigniewa Węgrzyna
wieloletniego pracownika, nauczyciela akademickiego
Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
W latach 2002 – 2013 – Kierownik Zakładu Koordynacji i Oceny Jakości Kształcenia.
W latach 2013 – 2014 – Kierownik Działu Akredytacji, Koordynacji i Oceny Jakości Kształcenia.
W latach 2016-2019 – Kierownik Zespołu ds. Programów Specjalizacji i Akredytacji
Od 2019 – Pełnomocnik Dyrektora ds. harmonizacji procesu szkolenia specjalizacyjnego.
Przez wiele lat swojej pracy wniósł nieoceniony wkład w rozwój ochrony zdrowia,
ciesząc się ogromnym autorytetem i szacunkiem współpracowników.
Za wybitne zasługi został uhonorowany:
Złotym Krzyżem Zasługi,
Medalem Komisji Edukacji Narodowej,
Odznaką honorową „Za zasługi dla ochrony zdrowia”,
Odznaką honorową „Za wzorową pracę w służbie zdrowia”,
Odznaką honorową „Zasłużony Pracownik Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego”.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia składają
Dyrekcja, Rada Naukowa i pracownicy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego