Praktyczna komunikacja medyczna z pacjentem w procesie leczenia

ZAPRASZAMY

na BEZPŁATNY, weekendowy kurs online „Praktyczna komunikacja medyczna z pacjentem w procesie leczenia”, który odbędzie się:

• 25 maja (sobota) w godz. 9:00-15:00 – zajęcia teoretyczne
• 26 maja (niedziela) w godz. 9:00-14:00 – zajęcia praktyczne

Zapisy https://kursy.cmkp.edu.pl/?nr=13-730%2F0-00-001-2024

Kurs doskonalący w ramach kształcenia ustawicznego przeznaczony jest dla lekarzy wszystkich specjalności oraz innych zainteresowanych tematyką, zawodowo związanych z ochroną zdrowia.

Wśród prelegentów:

– Beata Gellert, kierownik naukowy kursu oraz Małgorzata Wywrot (Szkoła Zdrowia Publicznego CMKP);
– Jakub Adamski, dyrektor Dept. Współpracy Biuro Rzecznika Praw Pacjenta, Zakład Komunikacji Medycznej SZP CMKP
– Aleksandra Wilkin-Day, psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Dialogu Motywującego (MINT):
– Katarzyna Kaszek-Idźkowska, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, terapeuta uzależnień, pedagog, członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Dialogu Motywującego (MINT).

Po zakończonym udziale w szkoleniu, uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu z 14 pkt. edukacyjnymi. Ograniczona liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

Aktualności

Nowy projekt CMKP – Zdrowie Młodego Badacza

Rusza nowy projekt popularyzujący naukę i wiedzę pt. Zdrowie Młodego Badacza realizowany przez CMKP i Fundację Stan. To NIEODPŁATNE zajęcia dla dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych: 9-11 lat, 12-13 lat oraz 14-15 lat. Oferujemy fascynujące lekcje na temat profilaktyki zdrowia. Pierwsze zajęcia odbędą się już w tę sobotę tj. 25 maja w siedzibie […]

23.05.2024
Więcej
Aktualności

II Forum Młodych Naukowców: interdyscyplinarność, innowacje i wybitni eksperci

15 czerwca 2024 roku w Warszawie w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego odbędzie się II Forum Młodych Naukowców. W konferencji naukowej mogą wziąć udział młodzi biolodzy, biomedycy, lekarze, ale także studenci i rezydenci. – Nasza konferencja wyróżnia się interdyscyplinarnością – mówi prof. CMKP Joanna Bogusławska z Collegium Iuvenum, które organizuje wydarzenie. – W jednym miejscu spotkają […]

21.05.2024
Więcej
Aktualności

Innowacyjny termometr owulacyjny

Reprezentacja I Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP oraz Szpitala Św. Zofii uczestniczyła w obradach 21. Światowego Kongresu Endokrynologii Ginekologicznej (ISGE). Zespół w składzie: dr Agnieszka Strojny, dr Radosław Maksym i prof. CMKP Anna Scholz przygotował doniesienie na temat badań nad wykorzystaniem innowacyjnego termometru owulacyjnego prowadzonych we współpracy z polskim startup-em. Praca ta została wyróżniona nagrodą […]

14.05.2024
Więcej