Prosimy o nieskładanie wniosków akredytacyjnych do 17 kwietnia br.

Od 17 kwietnia akredytacja zostanie przeniesiona do SMK2. W Centrum e-Zdrowia trwa przeniesienie akredytacji do nowego SMK2, dlatego – w czasie trwania tych prac – nie można ani składać, ani edytować wniosków o akredytację do starego Systemu Monitorowania Kształcenia. Wnioski akredytacyjne złożone czy też poprawione do 16 lutego br. (włącznie), które uzyskały status „zaakceptowany przez CMKP” zostaną przesłane na najbliższe posiedzenie Zespołu Ekspertów. Wnioski przysłane po 16 lutego zostaną odrzucone w SMK. Prosimy o nieskładanie wniosków akredytacyjnych do 17 kwietnia br.

Od 17 kwietnia br. wszystkie typy wniosków związane z akredytacją powinny być składane za pośrednictwem systemu SMK2.

Co to oznacza dla Państwa jednostek?

  • Konieczność składania wniosków poprzez system SMK2.
  • Możliwość monitorowania statusu spraw za pomocą SMK2.
  • Usprawnienie obsługi akredytacji oraz procesu aktualizacji danych jednostki szkoleniowej dzięki nowym funkcjonalnościom.

W razie pytań instrukcje dostępne będą na stronie: https://ezdrowie.gov.pl/portal/home/systemy-it/system-monitorowania-kształcenia

W przypadku pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny: 19 239 lub mailowo: smk-serwis@cez.gov.pl

Aktualności

Zamiana regulaminów Projektu FERS1

Uwaga!  Informujemy, że 2 czerwca 2026 r. zmianie uległy: Regulamin dofinansowania kosztów podróży i noclegu podczas staży specjalizacyjnych dla uczestników Projektu FERS1 Regulamin dofinansowania innych form doskonalenia zawodowego dla specjalizujących się lekarzy Regulamin dofinansowania innych form doskonalenia zawodowego dla lekarzy POZ Zmiany polegają na uproszczeniu niektórych zapisów, dodaniu możliwości rozliczania poniesionych kosztów na podstawie faktur […]

02.06.2026
Więcej
Aktualności

Zapraszamy na konferencję „Otyłość, oś mózgowo-jelitowa-mikrobiota”

Zakład Neuroendokrynologii Klinicznej CMKP oraz Zakład Immunologii Translacyjnej i Badań Funkcjonalnych Mikrobioty CMKP mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji naukowej poświęconej roli osi mózgowo-jelitowej i mikrobioty w patogenezie oraz leczeniu otyłości. Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2026 roku w godzinach 12:00–15:45 w Aula Magna CMKP i będzie realizowane w formule hybrydowej. Konferencja stanowi forum wymiany […]

27.05.2026
Więcej
Aktualności

Zapraszamy na IX edycję Szkoły Prawa Medycznego w CMKP

Zapraszamy na IX edycję Szkoły Prawa Medycznego „Współpraca zawodów medycznych w obszarze profilaktyki – prawa, obowiązki i odpowiedzialność„, która odbędzie się 12 czerwca 2026 r. o godz. 9:00 w Aula Magna CMKP. Konferencja w formie hybrydowej jest bezpłatna. Tegoroczna IX edycja Szkoły Prawa Medycznego poświęcona będzie współpracy interdyscyplinarnej zawodów medycznych w obszarze profilaktyki, ze szczególnym […]

27.05.2026
Więcej