Przerwy techniczne w e-learningu

Szanowni Państwo,

może się zdarzyć, że wystąpią przerwy techniczne, niezależne od nas a spowodowane dużym obciążeniem serwerów dostawcy.

W niektórych przypadkach w krótkim czasie (do 15 minut) wszystko wraca do normy. Prosimy o „pozostanie w pokoju” i poczekanie na wznowienie wykładu.

Mogą również zdarzyć się dłuższe przerwy, potwierdzone przez operatorów i dostawcę usług – w takiej sytuacji prosimy o cierpliwość i śledzenie komunikatów wyświetlanych na stronie platformy.

W związku z możliwymi przerwami technicznymi, czas trwania wykładów może się wydłużyć.

Za utrudnienia przepraszamy, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość!

Stopień doktora nauk medycznych otrzymał lek. Tomasz Latos

20 października br. odbyła się 1. obrona rozprawy doktorskiej w nowym roku akademickim 2020/2021. Stopień doktora nauk medycznych otrzymał lek. Tomasz Latos. Jako rozprawę doktorską przedstawił pracę pt. „Analiza zasadności badań tomografii komputerowej w ortopedii na przykładzie kości i stawów kończyny dolnej”. Promotorem pracy był prof. dr hab. n. med. Jerzy Walecki. Serdecznie gratulujemy.

21.10.2020

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

14 października br. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zainaugurowało nowy rok akademicki 2020/2021. Jest to pierwszy rok akademicki otwierający kolejną kadencję władz uczelni, przypadającą na lata 2020-2024. Uroczystości przewodniczył Dyrektor CMKP prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert. Szczególny charakter tegorocznej inauguracji wyznaczyła nie tylko nadzwyczajna sytuacja epidemiczna w kraju, ale także zainicjowanie obchodów jubileuszowych 50-lecia Uczelni, przypadającego na rok 2021. Mimo ograniczonej liczby osób uczestniczących w inauguracji […]