Spotkanie z dyrektorami szpitali CMKP
10 września br. odbyło się pierwsze spotkanie prof. Krzysztofa J. Filipiaka, nowego dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego z dyrektorami szpitali, dla których CMKP jest organem założycielskim. W spotkaniu udział wzięli: prof. Jarosław Czubak, dyrektor SPSK im. prof. A. Grucy w Otwocku oraz dr Tomasz Kopiec, dyrektor SPSK im. prof. W. Orłowskiego. Na spotkaniu omówiono bieżące sprawy, w tym też dotyczące bezpieczeństwa w związku z naruszeniem polskiej przestrzeni powietrznej.