Wybory i obrady Rady Naukowej CMKP przeprowadzone online

Wybory Dyrektora oraz obrady Rady Naukowej CMKP 25 marca 2020 r. po raz pierwszy odbyły się całkowicie zdalnie.

55 elektorów w trybie online poprzez platformę www.rada24.pl oddało dziś swoje głosy wybierając Dyrektora CMKP.

Ponad 140 osób śledziło transmisję obrad Rady Naukowej na kanale CMKP YouTube, z czego osoby upoważnione, zachowując kworum, oddawały głosy w bieżących sprawach RN, również przy użyciu elektronicznej formy głosowania.

Mimo trudnej kryzysowej sytuacji w kraju oraz pomimo bieżących obostrzeń przemieszczania się i zasad zgromadzeń, CMKP z sukcesem realizuje swoje cele statutowe za pomocą dostępnych nowych technologii.

Zapraszamy do śledzenia naszej działalności i aktywności w przestrzeni internetowej.

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

14 października br. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zainaugurowało nowy rok akademicki 2020/2021. Jest to pierwszy rok akademicki otwierający kolejną kadencję władz uczelni, przypadającą na lata 2020-2024. Uroczystości przewodniczył Dyrektor CMKP prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert. Szczególny charakter tegorocznej inauguracji wyznaczyła nie tylko nadzwyczajna sytuacja epidemiczna w kraju, ale także zainicjowanie obchodów jubileuszowych 50-lecia Uczelni, przypadającego na rok 2021. Mimo ograniczonej liczby osób uczestniczących w inauguracji […]