XII Zjazd Endokrynologii Ginekologicznej

10 i 11 marca 2023 r. w Krynicy Zdrój odbył się XII Zjazd Endokrynologii Ginekologicznej. W konferencji zorganizowanej przez Warszawskie Oddziały Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położników uczestniczyło 424 lekarzy.  

Obrady toczyły się w unikalnej atmosferze i scenerii Pijalni Głównej Wód Mineralnych. W 6 sesjach tematycznych, 13 ekspertów (w tym 10 z CMKP) przedstawiło 24 wykłady.

Wszystkie wykłady wydano w postaci książki stanowiącej najnowsze kompendium wiedzy z zakresu endokrynologii ginekologicznej.

Sprawozdanie z wydarzenia na stronie: XII Zjazd Endokrynologii Ginekologicznej

Prof. Wojciech Zgliczyński na scenie podczas XII Zjazdu Endokrynologii Ginekologicznej
4 prelegentów oraz prowadzący dyskusję siedzący na scenie podczas XII Zjazdu Endokrynologii Ginekologicznej
Dwie prelegentki oraz prowadzący siedzący na scenie podczas XII Zjazdu Endokrynologii Ginekologicznej
Prelegenci oraz prowadzący siedzący na scenie podczas XII Zjazdu Endokrynologii Ginekologicznej
Aktualności

Utrudniony kontakt telefoniczny

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą lokalizacji kontakt z pracownikami Biura Koordynacji Kształcenia oraz Działu Postępowań Kwalifikacyjnych w dniach 1-5 lipca będzie utrudniony. Prosimy kontaktować się mailowo. Z utrudnienia przepraszamy.

28.06.2024
Więcej
Aktualności

Obrony rozpraw doktorskich – 25.06.2024

Niezmiernie miło nam poinformować, że dziś w CMKP odbyły się aż trzy obrony rozpraw doktorskich. Lek. Dorota Kuryga z Kliniki Otorynolaryngologii Dziecięcej CMKP jako rozprawę przedstawiła pracę pt. Zaburzenia oddychania podczas snu w przebiegu nagłych idiopatycznych deficytów funkcji ucha wewnętrznego. Promotorem pracy jest prof. dr hab. n. med. Artur Niedzielski. Lek. Agata Popielarz-Grygalewicz przedstawiła pracę […]

25.06.2024
Więcej
Aktualności

Laboratorium o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa biologicznego w CMKP

18 czerwca 2024 r. w Zakładzie Biochemii i Biologii Molekularnej CMKP zostało otwarte nowoczesne laboratorium klasy bezpieczeństwa BSL-2. Laboratorium jest częścią Pracowni Badań Funkcjonalnych Mikrobioty, kierowanej przez prof. CMKP Joannę Bogusławską. Laboratorium jest wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę badawczą m.in.: komory laminarne II klasy bezpieczeństwa. Ma także oddzielny system wentylacji tak, by oddzielić pracownię od zewnętrznego […]

18.06.2024
Więcej