XIV Zjazd Endokrynologii Ginekologicznej
Szanowni Państwo,
w imieniu Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników zapraszamy do udziału w XIV Zjeździe Endokrynologii Ginekologicznej, który odbędzie się 7 – 8 marca 2025 r. w Krynicy-Zdroju.
Planowane tematy spotkania to: aktualny stan wiedzy, nowości i rekomendacje, a także pułapki w endokrynologii ginekologicznej. Omówimy i przedyskutujemy również problemy niepłodności, ciąży i menopauzy wiążące się z tą tak prężnie rozwijającą się specjalizacją medyczną.