Archiwum ogłoszeń o konkursach

 1. Ogłoszenie otwartego naboru na partnera konsorcjum do realizacji projektu pt. „Ocena skuteczności leczenia chorych z twardziną układową z użyciem inhibitora SGLT2: badanie wieloośrodkowe, randomizowane z użyciem podwójnie ślepej próby”, w ramach konkursu ABM/2022/1.
  załącznik do ogłoszenia
 1. Ogłoszenie z dnia 5 marca 2021 r. otwartego naboru na partnera konsorcjum do realizacji projektu pt. „Ocena skuteczności działania rekombinowanego ludzkiego przeciwciała monoklonalnego w leczeniu pacjentów z twardziną układową”, w ramach konkursu ABM/2021/1.
  załącznik do ogłoszenia
 1. Ogłoszenie z dnia 16 marca 2021 r. otwartego naboru na partnera konsorcjum do realizacji projektu pt. „Ocena skuteczności działania rekombinowanego ludzkiego przeciwciała monoklonalnego w leczeniu pacjentów z twardziną układową”, w ramach konkursu ABM/2021/1.
 1. Ogłoszenie otwartego naboru na partnera konsorcjum do realizacji projektu pt. „Ablacja prądem o częstotliwości radiowej z protezowaniem dróg żółciowych i immunochemioterapią versus protezowanie i immunochemioterapia w leczeniu nieresekcyjnego, zewnątrzwątrobowego raka dróg żółciowych – wieloośrodkowe randomizowane badanie ROLLERCOASTER”, w ramach konkursu ABM/2022/1.
  załącznik do ogłoszenia
 1. Ogłoszenie otwartego naboru na partnera konsorcjum do realizacji projektu pt. „Porównanie efektów działania empagliflozyny i semaglutydu u osób z niewydolnością serca z zachowaną frakcją wyrzutową oraz nadwagą lub otyłością – podwójnie zaślepione badanie z losowym doborem do grup”, w ramach konkursu ABM/2022/3.
  załącznik do ogłoszenia