Zaproszenie do udziału w PKE w sesji wiosennej 2026

Biuro Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego zaprasza do składania zgłoszeń do udziału w pracach państwowej komisji egzaminacyjnej w sesji wiosennej 2026 roku. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

Zaproszenie
Formularz zgłoszenia
Informacja o wyłonieniu osób do PKE w 2026