Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Medycyny Translacyjnej

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Doktoranta/Doktorantki, Stypendysty/Stypendystki w Pracowni Immunologii IMDiK PAN.

Termin składania ofert: 14.01.2024 r.
Numer postępowania: PI.110.3.2023
Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: luty-marzec 2024 r.
Link do strony: www.imdik.pan.pl
Link do strony Pracowni Immunologii: https://www.imdik.pan.pl/pl/pracownie-badawcze/1289pracownia-immunologii

Rekrutacja dotyczy projektu OPUS nr 2023/49/B/NZ7/03915 pt. „Zbadanie aktywacji proteaz w stymulowanych komórkach CAR-T w celu zidentyfikowania nowych biomarkerów do oceny ich skuteczności klinicznej” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, realizowanego w Pracowni Immunologii IMDiK PAN. Kierownikiem projektu jest dr. hab. Małgorzata Firczuk. Pracownia Immunologii jest nową, prężnie rozwijającą się jednostką naukową IMDiK PAN, skupiającą młodych naukowców oraz współpracującą z licznymi zespołami klinicznymi i badawczymi w Polsce i za granicą. Obecnie w Pracowni realizowanych jest dwanaście projektów finansowanych przez instytucje zewnętrzne. Poszukujemy Kandydata/Kandydatki z głęboką pasją do nauki, entuzjazmem do odkrywania nowych zjawisk oraz rozwijania wiedzy naukowej.

Więcej informacji o rekrutacji: https://www.cmkp.edu.pl/ksztalcenie/wspolna-szkola-doktorska/rekrutacja 

Aktualności

Utrudniony kontakt telefoniczny

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą lokalizacji kontakt z pracownikami Biura Koordynacji Kształcenia oraz Działu Postępowań Kwalifikacyjnych w dniach 1-5 lipca będzie utrudniony. Prosimy kontaktować się mailowo. Z utrudnienia przepraszamy.

28.06.2024
Więcej
Aktualności

Obrony rozpraw doktorskich – 25.06.2024

Niezmiernie miło nam poinformować, że dziś w CMKP odbyły się aż trzy obrony rozpraw doktorskich. Lek. Dorota Kuryga z Kliniki Otorynolaryngologii Dziecięcej CMKP jako rozprawę przedstawiła pracę pt. Zaburzenia oddychania podczas snu w przebiegu nagłych idiopatycznych deficytów funkcji ucha wewnętrznego. Promotorem pracy jest prof. dr hab. n. med. Artur Niedzielski. Lek. Agata Popielarz-Grygalewicz przedstawiła pracę […]

25.06.2024
Więcej
Aktualności

Laboratorium o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa biologicznego w CMKP

18 czerwca 2024 r. w Zakładzie Biochemii i Biologii Molekularnej CMKP zostało otwarte nowoczesne laboratorium klasy bezpieczeństwa BSL-2. Laboratorium jest częścią Pracowni Badań Funkcjonalnych Mikrobioty, kierowanej przez prof. CMKP Joannę Bogusławską. Laboratorium jest wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę badawczą m.in.: komory laminarne II klasy bezpieczeństwa. Ma także oddzielny system wentylacji tak, by oddzielić pracownię od zewnętrznego […]

18.06.2024
Więcej